Vianočné trhy 2023

12.12.2023

V sobotu 9. 12. 2023 sme spoločne s obcou Modrovka a Materskou školou Modrovka, zorganizovali v miestnom Kultúrnom dome Vianočné trhy. Svojimi výrobkami sa prezentovali členovia DHZ Modrovka, tiež malí hasiči Modraci a aj rodičia a deti z miestnej škôlky. V ponuke boli nielen ozdoby od výmyslu sveta, ale aj vtáčie búdky, vankúše, či koláčiky. Návštevníci si mohli pochutnať na hasičskej kapustnici, varenom vínku, punči či pagáčoch. Súčasťou akcie bolo aj vystúpenie detí z Materskej školy v Modrovke, ktoré po vystúpení rozsvietili aj Vianočný stromček. No a čo by to bolo za Vianočné trhy bez Mikuláša? Aj tento rok ho priviezli hasiči a postaral sa o dobrú náladu všetkých zúčastnených, no sladkosťami potešil najmä tých najmenších.