Výročná členská schôdza 2024

10.03.2024

V sobotu, 24.2.2023, sa v Kultúrnom dome na Modrovke konala Výročná členská schôdza DHZ Modrovka. Prítomných bolo 15 členov, 1 hosť a delegát z ÚzO DPO v Novom Meste nad Váhom. Tento rok ním bol člen výboru ÚzO DPO NMnV a zároveň predseda DHZ Nová Ves nad Váhom, pán Jozef Kováčik. Prítomní sa dozvedeli viac o činnosti DHZ za rok 2023 v správe, ktorú predniesol veliteľ DHZ, pán Marián Ábel, tiež o hospodárení za rok 2023 zo správy našej hospodárky, pani Evky Potočkovej. Predseda DHZ, Daniel Okrucký potom predostrel plán činností pre tento rok, pozostávajúci najmä z práce s mládežou, prípravou družstiev mladých hasičov na súťaže, udržiavania techniky a jednotky vo výjazduschopnom stave, či príprav rôznych kultúrnospoločenských podujatí.  Potom svoj prejav predniesol pán Kováčik, ktorý nielen priblížil činnosť ÚzO, ale tiež pochvalnými slovami ocenil prácu a aktivity nášho zboru, najmä prácu s mládežou a tiež poskytol cenné rady do budúcna. Napokon bol pri príležitosti životného jubilea ocenený Čestným Uznaním za príkladnú prácu, najdlhšie pôsobiaci člen DHZ, pán Viliam Šlahor. Chutný guláš na pohostenie uvarila tentokrát víťazka Súťaže vo varení gulášu, pani Edita Štrbová, za čo veľmi pekne ďakujeme.